Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.04. 2018
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

rodičovská

Založila: lazena

jsem na úp,30.1.mám termín porodu,musím to hlásit na sociálku,nebo doložit rodný list a pak dostanu rodičák,díky
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
to oběhávala v září. s rodným listem prcka (a nejlépe i vyplněnými formuláři, abys tam nestrávila mládí-tudíž doporučuji vyzvednout dopředu) musíš na sociálku.
Obrázek uživatelky
profil
je to sice dva roky, ale já jsem si během jednoho týdne, co jsem byla s malým doma zašla požádat o příspěvek na dítě a u toho zárověň zažádala o mateřskou.

Ty jsi ale na ÚP, tak ti nárok nevzniká a automaticky máš nárok na čtyřletou variantu. Takže teoreticky si o ní žádat as ani nemusíš. Je však otázka, jestli na tebe budou mít kontaktní údaje, kam ti posílat peníze. Teď začalo platit, že to bude přes Skartu. O ní si zažádat musíš.

Navíc od té doby začalo platit, že jestli otec dítěte je zaměstnaný, tak by ti měl (přes něj) vzniknout nárok na mateřskou (a po cca šesti měsících začneš pobírat rodičák). V tom případě bych rozhodně doporučovala se tam dostavit a zažádat, jestli chceš tří- nebo čtyřletou variantu.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles