Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.02. 2019
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

Maminky v zahraničí

Založila: EsterF

Ahoj, jmenuji se Ester a aktuálně bydlíme s manželem a půlročním miminkem v Rumunsku. Co si budeme povídat, moc kamarádek tady zrovna nemám. :D Je na tom také někdo podobně? :)
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím, ráda bych se poradila, jak je to s přivýdělkem v zahraničí. Mám možnost na základě dohody o provedení práce pracovat jako švadlena pro pár soukromých osob ze zahraničí. Jak je to tedy se souběhy dohod a prací při rodičovské dovolené? Na https://www.1job.cz/prispevek/soubeh-vice-dohod-o-provedeni-prace jsem se dočetla, že prý do 10 tis. Kč měsíčně nemusím platit pojištění. Jestli jsem to dobře pochopila, tak se to týká každého zaměstnavatele zvlášť, takže když budu pracovat pro 4 různé osoby tak si mohu klidně vydělat 40 tis. a neodvádět pojištění. Je to tak? A jak je to s daněmi při rodičovské?
Obrázek uživatelky
profil
Vítám tě mezi námi,
debata Chytrulek v zahraničí probíhá tady :

http://diskuze.chytrazena.cz/ostatni/-chz-zijici-mimo-cr-14684.html

Přečti si příspěvky, věřím, že tě přijmou mezi sebe a najdeš tam možná i někoho, kdo žije ve stejné zemi jako ty.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles