Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.01. 2018
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

Logopedie a vše kolem ní

Založila: Marienda

Ahoj, začali jsme s malým chodit na logo. Chtěla jsem si tu najít info, ale moc se tu o tomto tématu nediskutuje. Máte prosím nějaké tipy např. na materiály, které používat? Na co si dát pozor? atd.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Moc vám oběma děkuju. Slovohrátky jsem už stáhla a už doma procvičujeme. Přijde mi to také jako moc fajn aplikace. Syna to začalo hrozně bavit, výsledky zatím posoudit nemohu, ale jsem ráda, že za mnou sám přijde s tabletem a chce procvičovat Smajlík mrknu i na web Smajlík děkuji
Nechci nic podcenit, protože nemám s logopedií žádné zkušenosti.
Obrázek uživatelky
profil
nemám sice zkušenosti s logo s dětmi, ale sama jsem se v 60 letech po nemoci musela učit znovu mluvit. Logopedka mi ještě k tomu, co jsem měla od ní, doporučila www.logopedonline.cz., je to tam pěkně vysvětlovaný. na začátku učení nevynechávat cviky na rozhýbání jazyka a úst a mně se líp učilo často a po chvílích, před zrcátkem a hlavně nahlas.
Přeju ti at to brzy zvládnete Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
souhlasím. Kolik je malému? My doma používáme obvyklé materiály od našeho logopeda - pexesa, pracovní sešity nebo i deskové hry. Nedávno nám ale poradil zajímavou věc. Pár měsíců doma procvičujeme s aplikací na tablet (slovohrátky), já ji předtím ani neznala. Tu doporučuju určitě, protože děcka logopedie nikdy víc nebavila. Máme doma jen jeden tablet a oni se o něj perou Smajlík už jsme si říkali, že budeme muset koupit tablet i tomu mladšímu. Navíc jsme zjistili, že je v té aplikaci vesměs všechno hezky pohromadě, najdeš tam procvičování jednotlivých hlásek, ale i pexeso atd.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles